Pytania i odpowiedzi

Wiele zależy od rodzaju strony, jaką dla Ciebie stworzymy. Jeśli ma być swego rodzaju wizytówką, ważne żeby znalazły się na niej potrzebne informacje (ale w odpowiedniej ilości). Zwykle na strony firmowe trafiają galerie ze zdjęciami, bo wizualnie najłatwiej jest przekonać, że to do nas potencjalny klient ma zadzwonić. Jeśli prowadzisz działalność stacjonarną, warto umieścić tam mapy Google, które pomogą do Ciebie trafić. Na stronie koniecznie muszą znaleźć się też wszystkie potrzebne pozostałe dane do kontaktu z Tobą. Można tutaj dodać także formularz kontaktowy. Będzie on ułatwiał odwiedzającym Twoją stronę wysyłanie e-maili. Co oprócz tego? Wybór należy do Ciebie. Przy ustalaniu projektu przedstawimy Ci gotowe rozwiązania i wspólnie wybierzemy co pasuje najlepiej.

Chodzi o to, żeby strona internetowa którą odwiedzamy działała i dobrze wyglądała niezależnie od rozmiaru ekranu urządzenia. Chcesz ją otworzyć na telefonie, tablecie, czy nawet w przeglądarce na telewiorach z funkcją SmartTV? Ważne, żeby strona była "responsywna" i sama się dopasowywała. Jeśli urządzenie ma węższy ekran (jak na przykład smartfony), ważne żeby niektóre elementy na stronie odpowiednio się "skurczyły", przesunęły i nie zasłaniały siebie nawzajem. My zadbamy o to, żeby Twoją stronę mógł zobaczyć każdy.

W ramach naszych usług oferujemy możliwość założenia Twojej własnej skrzynki mailowej. Zakładając stronę internetową wykupimy dla Ciebie domenę, która będzie jednocześnie Twoim adresem pocztowym. Przykładowo, jeśli Twoja strona będzie znajdować się pod adresem "kowalski.com", wraz z nią dostaniesz dostęp do adresu, bądź adresów z taką końcówką, np. "jan@kowalski.com". Koniec ze spamem, z reklamami i co najważniejsze - taki adres prezentuje się znacznie lepiej na wizytówce.

SEO, czy Search Engine Optimisation, to tworzenie strony internetowej tak, aby pojawiała się na jak najlepszej pozycji w wyszukiwarkach. Mówi się, że internauci przeglądają wyniki w Google w kształcie litery "F" - pierwszy odnośnik czytają w całości, a następne już tylko cząstkowo. Każdy z doświadczenia wie też, że to właśnie w ten pierwszy link klika się najczęściej. Z tego powodu postaramy się, aby Twoja strona po pewnym czasie trafiła na zaszczytne pierwsze miejsce.

Internet ułatwia pracę niestety nie tylko uczciwie pracującym ludziom. Oszuści wymyślają coraz to nowe metody, by wyłudzać dane. Jak się przed tym ochronić? Sprawimy, że Twoja strona internetowa, a także wszelkie firmowe strony w mediach społecznościowych zostaną należycie zabezpieczone. Dodatkowo, odwiedzający Twoją stronę zobaczą, że mogą się na niej czuć bezpiecznie - w pasku adresu obok nazwy strony pojawi się "zielona kłódka". Oznacza ona posiadanie tzw. certyfikatu SSL - internetowy sposób potwierdzenia przez zewnętrzną firmę, że jesteś tym, za kogo się podajesz.

Skontaktuj się z nami

+48 735 078 954

opendevpl@gmail.com

Obserwuj nas